November 9-től félpályás lezárás lesz a XIV. és a XVI. kerületet összekötő Fogarasi út – Csömöri úti felüljárón

November 9-e szombattól dilatációbeépítési munkálatokat végeznek a XIV. kerületi Fogarasi út és a XVI. kerületi Csömöri út közötti felüljárón. A munkálatok ideje alatt a hídon félpályás lezárás lesz érvényben, a forgalom jelzőlámpás forgalomirányítás mellett váltakozva haladhat.
Dilatációs szerkezetek cseréje kezdődik november 9-én szombaton a XIV. kerületi Fogarasi út – XVI. kerületi Csömöri úti felüljárón. A munka előreláthatólag november 23-ig tart. A felüljáró két pontján egy sávra szűkül az úttest, a váltakozó irányú áthaladást jelzőlámpa fogja szabályozni. A felüljáróra felhajtás nem lesz korlátozva, de a torlódások mérséklése érdekében javasoljuk a Füredi út – Rákosi út útvonal fokozottabb használatát.
A XIV. kerületi Fogarasi út – XVI. kerületi Csömöri úti felüljáró nyári felújítása alatt megújult a felüljáró teljes aszfaltburkolata, kicserélték a szigetelést, illetve felújították a vízelvezetési rendszert. A híd végleges dilatációs szerkezeteit az elmúlt hetekben gyártották le, november 9-től ezeket a végleges szerkezeteket helyezik el a felüljárón.
Legutóbbi bejegyzések
- Elektromos járművek beszerzéséhez nyújtandó támogatásra pályázik társaságunk
- Burkolatfelújítás kezdődik a XVIII. kerületi Honvéd utcában
- Korszerű gyalogátkelőhelyeket létesítünk az Egressy úton
- Idén is Roma Ösztöndíjprogram indult felsőoktatási intézmények hallgatói részére
- Március 4-én teherforgalmi telefonos ügyfélszolgálatunk nem lesz elérhető
Legutóbbi hozzászólások